433349-2024 - Rezultāts
Latvija – Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi – Būvniecības ieceres “Elektrības pieslēguma izbūve Zemgales industriālā parka teritorijai” izstrāde un autoruzraudzība
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Būvniecības ieceres “Elektrības pieslēguma izbūve Zemgales industriālā parka teritorijai” izstrāde un autoruzraudzība
Apraksts: Būvniecības ieceres “Elektrības pieslēguma izbūve Zemgales industriālā parka teritorijai” izstrāde un autoruzraudzība
Iekšējais identifikators: JVP 2024/34/AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000