433350-2024 - Rezultāts
Latvija – Monētu kastes – Par monētu suvenīriesaiņojumu izgatavošanu un piegādi/On the Production and Delivery of Gift Packagings for Coins
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Par monētu suvenīriesaiņojumu izgatavošanu un piegādi/On the Production and Delivery of Gift Packagings for Coins
Apraksts: Par monētu suvenīriesaiņojumu izgatavošanu un piegādi/On the Production and Delivery of Gift Packagings for Coins
Iekšējais identifikators: LB 2024/39
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44452000 Monētu kastes
5. Daļa
Daļa: LOT-0000