433576-2024 - Rezultāts
Lietuva – Zobi – Fantominiai dantys II kursui pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Fantominiai dantys II kursui pirkimas
Apraksts: šiam pirkimui skiriama: 1 pirkimo objelto daliai - 10 247,93 Eur be PVM, 2 pirkimo objelto daliai - 13 223,14 Eur be PVM.
Iekšējais identifikators: 716998
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141820 Zobi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Fantominiai dantys II kursui rudens semestrui
Apraksts: skiriama lėšų: 1 pirkimo objekto daliai - 10 247,93 Eur be PVM
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Fantominiai endodontiniai dantys II kursui pavasario semestrui
Apraksts: skiriama lėšų: 2 pirkimo objekto daliai - 13 223,14 Eur be PVM
Iekšējais identifikators: 2 d.