433598-2024 - Konkurss
Lietuva – Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi – Vietinio reguliaraus susisiekimo Lazdijų rajono savivaldybėje autobusų maršrutais paslauga Seirijų, Šeštokų ir Veisiejų kryptimis
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vietinio reguliaraus susisiekimo Lazdijų rajono savivaldybėje autobusų maršrutais paslauga Seirijų, Šeštokų ir Veisiejų kryptimis
Apraksts: Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede. Pirkimo objektas skaidomas į 3 dalis, kurių apimtys ir dalykas, reikalavimai ir techninė specifikacija apibrėžti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 ir 6 prieduose. Pasiūlymas gali būti teikiamas tiek vienai pirkimo daliai, tiek visoms pirkimo dalims atskirai, tiek visoms pirkimo dalims kartu.
Iekšējais identifikators: 731392
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60112000 Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Vietinio reguliaraus susisiekimo Lazdijų rajono savivaldybėje autobusų maršrutais paslauga Seirijų kryptimis
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Vietinio reguliaraus susisiekimo Lazdijų rajono savivaldybėje autobusų maršrutais paslauga Šeštokų kryptimi
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Vietinio reguliaraus susisiekimo Lazdijų rajono savivaldybėje autobusų maršrutais paslauga Veisiejų kryptimi
Iekšējais identifikators: 3