2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektromobilių įkrovimo paslaugų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
Apraksts: Elektromobilių įkrovimo paslaugos Lietuvos teritorijoje, suteikiant galimybę perkančiosioms organizacijoms įkrauti joms priklausančius arba jų naudojamus elektromobilius viešai prieinamose įkrovimo stotelėse.
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 65300000 Elektrosadale un saistītie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0