434017-2024 - Rezultāts
Latvija – Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti – Pārtikas produktu piegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde
Apraksts: Pārtikas produktu piegāde
Iekšējais identifikators: DPNS 2024/13
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Aknas un sirds