434158-2024 - Konkurss
Latvija – Autobusi un tūristu autobusi – Lietota autobusa iegāde
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsLietota autobusa iegāde
AprakstsLietota autobusa iegāde
Iekšējais identifikators2024/20
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34121000 Autobusi un tūristu autobusi
5. Daļa
DaļaLOT-0000