See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Būvniecības ieceres “Elektrības pieslēguma izbūve Zemgales industriālā parka teritorijai” izstrāde un autoruzraudzība
Apraksts: Būvniecības ieceres “Elektrības pieslēguma izbūve Zemgales industriālā parka teritorijai” izstrāde un autoruzraudzība
Iekšējais identifikators: JVP 2024/55/AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Piedāvājumu iesniegšanas termiņš saīsināts saskaņā ar Ministru kabineta 2017.gada 28.februāra noteikumu Nr.107 “Iepirkuma procedūru un metu konkursu norises kārtība” 6.punktu.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000