2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Perona lieljaudas tehnikas iegāde/ Purchase of High-power Aerodrome Maintenance Unit
Apraksts: Perona lieljaudas tehnikas iegāde/ Purchase of High-power Aerodrome Maintenance Unit
Iekšējais identifikators: RIX 2024/174
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34921200 Skrejceļu slaucītāji
5. Daļa
Daļa: LOT-0000