434857-2024 - Konkurss
Lietuva – Ēdienu pasniegšanas pakalpojumi – MAITINIMO PASLAUGŲ SU APTARNAVIMU PIRKIMAS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: MAITINIMO PASLAUGŲ SU APTARNAVIMU PIRKIMAS
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti maitinimo paslaugas su aptarnavimu, kai maistas atvežamas marmituose ir pristatomas nurodytu adresu: Stovykloje „Pasaka“, adresu Vydūno g. 2, Kukuliškių km., Klaipėdos raj.
Iekšējais identifikators: 731395
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55320000 Ēdienu pasniegšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1