434890-2024 - Konkurss
Latvija – Būvdarbu uzraudzība – Būvuzraudzība Pilsētas sabiedriskā transporta savienojuma punktu izbūvei dzelzceļa stacijās
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Būvuzraudzība Pilsētas sabiedriskā transporta savienojuma punktu izbūvei dzelzceļa stacijās
Apraksts: Būvuzraudzība Pilsētas sabiedriskā transporta savienojuma punktu izbūvei dzelzceļa stacijās
Iekšējais identifikators: CAIP 2024/61
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71247000 Būvdarbu uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pilsētas sabiedriskā transporta savienojuma punktu izbūves dzelzceļa stacijā “Brasa” būvuzraudzība
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pilsētas sabiedriskā transporta savienojuma punktu izbūves dzelzceļa stacijās “Alfa”, “Atgāzene”, “Slokas iela”, “Vecdaugava”, “Turība”, “Mangaļi”, “Vecāķi”, “Gaisma” būvuzraudzība
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pilsētas sabiedriskā transporta savienojuma punktu izbūves dzelzceļa stacijās – “Bolderāja, Dauderi, Sarkandaugava, Šķirotava, Zemitāni un Ziemeļblāzma” būvuzraudzība