434896-2024 - Rezultāts
Latvija – Pētniecības un izstrādes plānošana un izpilde – Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas faktiskās funkcionālās izmantošanas izpēte
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas faktiskās funkcionālās izmantošanas izpēte
Apraksts: Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas faktiskās funkcionālās izmantošanas izpēte
Iekšējais identifikators: RVP PAD 2024/5
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73300000 Pētniecības un izstrādes plānošana un izpilde
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: Līguma projektā paredzēta būtisku grozījumu pieļaujamība, piemēram, līdzēju gribas neatkarīgu apstākļu dēļ neparedzēti darbi, pappildpakalpojumu nepieciešamība, kad izpilditāja maiņa radītu būtisku izmaksu pieaugumu u.c. (skat. līguma projektu).