435050-2024 - Konkurss
Latvija – Mehāniskie transportlīdzekļi – Autotransporta iegāde
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Autotransporta iegāde
Apraksts: Jaunu automašīnu iegāde saskaņā ar iepirkuma nolikuma un tehnisko specifikāciju prasībām.
Iekšējais identifikators: LLKC 2024/01
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 (vienas) jaunas automašīnas iegāde
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 5 (piecu) jaunu automašīnu iegāde
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 2 (divu) jaunu automašīnu iegāde