435190-2024 - Konkurss
Latvija – Pirmsskolas izglītības pakalpojumi – Privātā pirmsskolas izglītības pakalpojuma iegāde
Paziņojums par līgumu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Privātā pirmsskolas izglītības pakalpojuma iegāde
Apraksts: Privātā pirmsskolas izglītības pakalpojuma iegāde
Iekšējais identifikators: JVP 2024/54/IZ
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 80110000 Pirmsskolas izglītības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001