435517-2024 - Rezultāts
Lietuva – Vadības holdingu pakalpojumi – Valdymo holdingo paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Valdymo holdingo paslaugos
Apraksts: Valdymo holdingo paslaugos
Iekšējais identifikators: 729166
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79910000 Vadības holdingu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000