See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Projekto „Socialinių paslaugų prieinamumo didinimas“ techninių specifikacijų rengimo paslaugos
Apraksts: Projekto „Socialinių paslaugų prieinamumo didinimas“ techninių specifikacijų rengimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 721399
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72220000 Sistēmu un tehnisko konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000