2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2024” organizēšana
Apraksts: Konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2024” organizēšana
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79952000 Pasākumu organizēšanas pakalpojumi