436079-2024 - Konkurss
Lietuva – Reklāmas pakalpojumi – (2024-GSC-438) Kūrybos ir dizaino agentūros paslaugų pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: (2024-GSC-438) Kūrybos ir dizaino agentūros paslaugų pirkimas
Apraksts: Kūrybos ir dizaino agentūros paslaugos
Iekšējais identifikators: 731379
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79341000 Reklāmas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1