436129-2024 - Rezultāts
Latvija – Būvdarbu uzraudzība – Aizsargdambja un valsts nozīmes ūdensnoteku atjaunošanas būvdarbu būvuzraudzība
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Aizsargdambja un valsts nozīmes ūdensnoteku atjaunošanas būvdarbu būvuzraudzība
Apraksts: Aizsargdambja un valsts nozīmes ūdensnoteku atjaunošanas būvdarbu būvuzraudzība
Iekšējais identifikators: ZMNĪ 2024/18 ANM
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71247000 Būvdarbu uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Valsts nozīmes ūdensnotekas Bārta, meliorācijas kadastra numurs 3428:01, pik.53/00 - 98/40 un Bārtas labā krasta aizsargdambja, meliorācijas kadastra kods D27570:002003, pik.00/00 - 51/55 Nīcas un Otaņķu pagastā, Dienvidkurzemes novadā atjaunošanas būvdarbu būvuzraudzība