43618-2026 - Rezultāts
Lietuva – Laboratorijas mēbeles – Biologijos, chemijos, fizikos laboratorijų baldai (TŪM) (Atviras konkursas (tarptautinis)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Biologijos, chemijos, fizikos laboratorijų baldai (TŪM) (Atviras konkursas (tarptautinis)
Apraksts: Biologijos, chemijos, fizikos laboratorijų baldai (TŪM). Pirkimo dalys: I dalis – Biologijos, chemijos, fizikos laboratorijų baldai (TŪM): stalai, spintos, vežimėliai; II dalis - Biologijos, chemijos, fizikos laboratorijų baldai (TŪM): kėdės.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39180000 Laboratorijas mēbeles
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Biologijos, chemijos, fizikos laboratorijų baldai (TŪM): stalai, spintos, vežimėliai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Biologijos, chemijos, fizikos laboratorijų baldai (TŪM): kėdės
Iekšējais identifikators: 2