See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: VVMKL-34505 Plastikinių medicininių gaminių pirkimas
Apraksts: Perkami plastikiniai medicininiai gaminiai
Iekšējais identifikators: 727940
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 Rinkinys epicistostomijai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 Rinkinys epicistostomijai
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 Foley silikoniniai kateteriai 2-jų spindžių CH20
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 Kamšteliai Foley kateteriui užkimšti
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5 Šlapimo surinkimo maišelis
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6 Ureteriniai kateteriai Nelatono tipo
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7 T-Kehr silikoninis drenas
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8 Ureteriniai stentai trumpalaikio naudojimo su atmintimi - dvigubas "J"
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9 Ilgalaikio naudojimo ureteriniai stentai
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10 Ilgalaikio naudojimo ureteriniai stentai
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 11 Ilgalaikio naudojimo ureteriniai stentai
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 12 Plastikiniai tulžies latakų stentai
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 13 Kasos stentai S formos
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 14 Valymo šepetėliai endoskopų kanalui ir angoms
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 15 Kaniulės
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 16 Kaniulės
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 17 Akmenų iš tulžies latakų ištraukimo balionai
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 18 Stentų implantavimo sistema 12 Fr
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: 19 Stentų implantavimo sistema 10 Fr
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: 20 Lankiniai sfinkterotomai ERCP procedūroms
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 21 Adatiniai sfinkterotomai ERCP procedūroms
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 22 Aukštos deguonies koncentracijos kaukė
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: 23 Enterinio maitinimo sistemos (,,Flocare Infinity" pompai) konektorius
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: 24 Rinkiniai nefrostomijai
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: 25 Ilgalaikio naudojimo nefrostomijos kateteriai pakeitimui CH12
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: 26 Šlapimtakio okliuzinis kateteris – balionėlis
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: 27 Infuzinių sistemų bakterinis filtras naujagimiams
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: 28 Maitinimo zondai naujagimiams
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: 29 Prailginimo linijos infuzinei terapijai 1-1,5 m ilgio naujagimiams
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: 30 Umbilikaliniai kateteriai bambos arterijai-venai kateterizuoti
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: 31 Spaustukas virkštelei
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: 32 Krūtinės ląstos drenažinė sistema naujagimiams
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: 33 Šlapimo kateteriai naujagimiams CH 5
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: 34 Endotrachėjinio vamzdelio stiletas 6 F
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: 35 Endotrachėjinio vamzdelio stiletas 10 F
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: 36 Endotrachėjinio vamzdelio stiletas 14 F
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: 37 Kvėpavimo konturai naujagimiams DPV aparatams:
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: 38 Gofruoti kvėpavimo vamzdžiai CPAP sistemai
Iekšējais identifikators: 38
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: 39 Vienkartiniai mekonijaus išsiurbimo konektoriai
Iekšējais identifikators: 39
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: 40 Gleivių išsiurbimo kateteriai iš burnos ir nosies (naujag.)
Iekšējais identifikators: 40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: 41 Periferinės centrinės venos kateteriai naujagimiams
Iekšējais identifikators: 41
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: 42 Vandens rezervuaras kvėpavimo sistemai – drėkintuvas
Iekšējais identifikators: 42
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: 43 Kvėpavimo sistemų konektoriai
Iekšējais identifikators: 43
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: 44 Plėvelė hipotermiškam naujagimiui uždengti
Iekšējais identifikators: 44
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: 45 Akinukai fototerapijai, naujagimiams
Iekšējais identifikators: 45
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: 46 Kombinuoti kvėpavimo filtrai naujagimiams (su šilumos ir drėgmės palaikymu)
Iekšējais identifikators: 46
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: 47 Trachėjos gleivių išsiurbimo kateteriai
Iekšējais identifikators: 47
Daļa: LOT-0048
Nosaukums: 48 Silikoninės nosies kaniulės (Benvenister tipo)
Iekšējais identifikators: 48
Daļa: LOT-0049
Nosaukums: 49 Neinvazinės ventiliacijos ir CPAP kaukė
Iekšējais identifikators: 49
Daļa: LOT-0050
Nosaukums: 50 Intubacinio vamzdelio fiksatoriai naujagimiams
Iekšējais identifikators: 50
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: 51 Laringinės kaukės
Iekšējais identifikators: 51
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: 52 Endotrachejiniai vamzdeliai be manžetės
Iekšējais identifikators: 52
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: 53 Endotrachejiniai vamzdeliai su manžete
Iekšējais identifikators: 53
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: 54 Endotrachėjiniai vamzdeliai ilgalaikei intubacijai, mažinantys pneumonijų riziką su papildomu sekreto atsiurbimo kanalu
Iekšējais identifikators: 54
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: 55 Endotrachėjiniai vamzdeliai (armuoti) su manžete
Iekšējais identifikators: 55
Daļa: LOT-0056
Nosaukums: 56 Rinkinys skubiai krikotirotomijai
Iekšējais identifikators: 56
Daļa: LOT-0057
Nosaukums: 57 Atsiurbėjas trachėjos sekretui paimti mikrobiologiniam ištyrimui
Iekšējais identifikators: 57
Daļa: LOT-0058
Nosaukums: 58 Tracheostominiai rinkiniai
Iekšējais identifikators: 58
Daļa: LOT-0059
Nosaukums: 59 Tracheostominiai vamzdeliai su manžete (nearmuoti)
Iekšējais identifikators: 59
Daļa: LOT-0060
Nosaukums: 60 Tracheostominiai vamzdeliai su manžete (armuoti)
Iekšējais identifikators: 60
Daļa: LOT-0061
Nosaukums: 61 Nosies kaniulės
Iekšējais identifikators: 61
Daļa: LOT-0062
Nosaukums: 62 Nosies kaniulės laikiklis
Iekšējais identifikators: 62
Daļa: LOT-0063
Nosaukums: 63 Deguonies kaukė vaikams
Iekšējais identifikators: 63
Daļa: LOT-0064
Nosaukums: 64 Deguonies kaukė suaugusiems
Iekšējais identifikators: 64
Daļa: LOT-0065
Nosaukums: 65 Deguonies kaukė suaugusiems
Iekšējais identifikators: 65
Daļa: LOT-0066
Nosaukums: 66 Minitracheostominis rinkinys
Iekšējais identifikators: 66
Daļa: LOT-0067
Nosaukums: 67 Kvėpavimo sistema vaikams ir automatiškai prisipildančiu deguonies drėkinimo indu
Iekšējais identifikators: 67
Daļa: LOT-0068
Nosaukums: 68 Kompaktinė kvėpavimo sistema
Iekšējais identifikators: 68
Daļa: LOT-0069
Nosaukums: 69 Kvėpavimo kontūrai DPV aparatams HT
Iekšējais identifikators: 69
Daļa: LOT-0070
Nosaukums: 70 Orofaringinis vamzdelis
Iekšējais identifikators: 70
Daļa: LOT-0071
Nosaukums: 71 Vaistų purkštuvo vaikams komplektas
Iekšējais identifikators: 71
Daļa: LOT-0072
Nosaukums: 72 Vaistų purkštuvas
Iekšējais identifikators: 72
Daļa: LOT-0073
Nosaukums: 73 Aerozolinės kaukės
Iekšējais identifikators: 73
Daļa: LOT-0074
Nosaukums: 74 Intubacinio vamzdelio keitimo kateteris
Iekšējais identifikators: 74
Daļa: LOT-0075
Nosaukums: 75 Endotrachėjinio vamzdelio pravedėjai (bužai)
Iekšējais identifikators: 75
Daļa: LOT-0076
Nosaukums: 76 Anesteziologinės kaukės
Iekšējais identifikators: 76
Daļa: LOT-0077
Nosaukums: 77 Anesteziologinės kaukės vaikams (aromatizuotos)
Iekšējais identifikators: 77
Daļa: LOT-0078
Nosaukums: 78 Rankinė DPV sistema suaugusiems
Iekšējais identifikators: 78
Daļa: LOT-0079
Nosaukums: 79 Dirbtinio kvėpavimo sistema naujagimiams
Iekšējais identifikators: 79
Daļa: LOT-0080
Nosaukums: 80 Daugkartinio naudojimo laringinė kaukė apsunkintai intubacijai
Iekšējais identifikators: 80
Daļa: LOT-0081
Nosaukums: 81 Daugkartinio naudojimo intubaciniai vamzdeliai su pripučiama manžete, skirti daugkartinio naudojimo laringinei kaukei, apsunkintai intubacijai
Iekšējais identifikators: 81
Daļa: LOT-0082
Nosaukums: 82 Daugkartinio naudojimo laringinė kaukė su atskiru kanalu į stemplę
Iekšējais identifikators: 82
Daļa: LOT-0083
Nosaukums: 83 Metalinis pravedėjas daugkartinio naudojimo laringinei kaukei su atskiru kanalu į stemplę
Iekšējais identifikators: 83
Daļa: LOT-0084
Nosaukums: 84 Vienkartinis i-gel viršgerklinis vamzdelis
Iekšējais identifikators: 84
Daļa: LOT-0085
Nosaukums: 85 Vienkartinis i-gel viršgerklinis vamzdelis
Iekšējais identifikators: 85
Daļa: LOT-0086
Nosaukums: 86 Vienkartinis i-gel viršgerklinis vamzdelis
Iekšējais identifikators: 86
Daļa: LOT-0087
Nosaukums: 87 Vienkartinis i-gel viršgerklinis vamzdelis
Iekšējais identifikators: 87
Daļa: LOT-0088
Nosaukums: 88 Dirbtinė nosytė prie tracheostominio vamzdelio
Iekšējais identifikators: 88
Daļa: LOT-0089
Nosaukums: 89 Kvėpavimo sistemos su rezerviniu maišu ir vaikišku APL vožtuvu
Iekšējais identifikators: 89
Daļa: LOT-0090
Nosaukums: 90 Kvėpavimo sistema aktyviam drėkinimui su nuimamais vandens rinktuvais vaikams (nešildoma sistema)
Iekšējais identifikators: 90
Daļa: LOT-0091
Nosaukums: 91 Kombinuotas antibakterinis elektrostatinis kvėpavimo filtras suaugusiems
Iekšējais identifikators: 91
Daļa: LOT-0092
Nosaukums: 92 Kompaktinė kvėpavimo sistema vaikams narkozės aparatui
Iekšējais identifikators: 92
Daļa: LOT-0093
Nosaukums: 93 Laringoskopo mentelės
Iekšējais identifikators: 93
Daļa: LOT-0094
Nosaukums: 94 Kvėpavimo vamzdis/atšaka
Iekšējais identifikators: 94
Daļa: LOT-0095
Nosaukums: 95 Rezervinis maišas
Iekšējais identifikators: 95
Daļa: LOT-0096
Nosaukums: 96 Trijų krypčių kraneliai ir priedai prie kranelių
Iekšējais identifikators: 96
Daļa: LOT-0097
Nosaukums: 97 Dozatoriai infuzinėms sistemoms
Iekšējais identifikators: 97
Daļa: LOT-0098
Nosaukums: 98 Kamšteliai intraveniniams kateteriams
Iekšējais identifikators: 98
Daļa: LOT-0099
Nosaukums: 99 Adapteris Rekord-Luer
Iekšējais identifikators: 99
Daļa: LOT-0100
Nosaukums: 100 Sistemos infuzinėms pompoms
Iekšējais identifikators: 100
Daļa: LOT-0101
Nosaukums: 101 Prailginimo linija infuzinei terapijai suaugusiems
Iekšējais identifikators: 101
Daļa: LOT-0102
Nosaukums: 102 1-o spindžio CV kateterizavimo rinkinys
Iekšējais identifikators: 102
Daļa: LOT-0103
Nosaukums: 103 Centrinės venos kateterizavimo rinkinys, tinkantis extra dializei
Iekšējais identifikators: 103
Daļa: LOT-0104
Nosaukums: 104 2-jų spindžių centrinės venos kateterizavimo rinkinys
Iekšējais identifikators: 104
Daļa: LOT-0105
Nosaukums: 105 Centrinės venos kateterizavimo rinkinys vaikams Jungo ir poraktikaulinei venai punktuoti
Iekšējais identifikators: 105
Daļa: LOT-0106
Nosaukums: 106 Centrinės venos kateterizavimo rinkinys vaikams Jungo ir poraktikaulinei venai punktuoti
Iekšējais identifikators: 106
Daļa: LOT-0107
Nosaukums: 107 Centrinės venos kateterizavimo rinkinys vaikams Jungo ir poraktikaulinei venai punktuoti
Iekšējais identifikators: 107
Daļa: LOT-0108
Nosaukums: 108 3-jų spindžių centrinės venos kateterizavimo rinkinys
Iekšējais identifikators: 108
Daļa: LOT-0109
Nosaukums: 109 Intraveninės kaniulės PTFE/FEP
Iekšējais identifikators: 109
Daļa: LOT-0110
Nosaukums: 110 Intraveninės kaniulės PUR
Iekšējais identifikators: 110
Daļa: LOT-0111
Nosaukums: 111 Sistemos skysčių perpylimui
Iekšējais identifikators: 111
Daļa: LOT-0112
Nosaukums: 112 Saugi sistema skysčių perpylimui
Iekšējais identifikators: 112
Daļa: LOT-0113
Nosaukums: 113 Sistemos kraujo perpylimui
Iekšējais identifikators: 113
Daļa: LOT-0114
Nosaukums: 114 Švirkštai (vienkartiniai, be adatos), Luer lock tipo, šviesai jautriems vaistams 50 ml
Iekšējais identifikators: 114
Daļa: LOT-0115
Nosaukums: 115 Švirkštai (vienkartiniai, be adatos), Luer lock tipo, 20 ml automatiniams švirkštams ,,Perfusor Space"
Iekšējais identifikators: 115
Daļa: LOT-0116
Nosaukums: 116 Švirkštai (vienkartiniai, be adatos), Luer lock tipo, 50 ml automatiniams švirkštams ,,Perfusor Space"
Iekšējais identifikators: 116
Daļa: LOT-0117
Nosaukums: 117 Švirkštai vienkartiniai su injekcine adata
Iekšējais identifikators: 117
Daļa: LOT-0118
Nosaukums: 118 2-jų dalių švirkštai padidintos rizikos skyriams
Iekšējais identifikators: 118
Daļa: LOT-0119
Nosaukums: 119 Sistema su kaniule infuzinei pompai ,,Nouvag AG''
Iekšējais identifikators: 119
Daļa: LOT-0120
Nosaukums: 120 Adapteris skysčių perpylimui iš flakono į flakoną iki 100 ml flak.
Iekšējais identifikators: 120
Daļa: LOT-0121
Nosaukums: 121 Intraveninių tirpalų šildymo sistema
Iekšējais identifikators: 121
Daļa: LOT-0122
Nosaukums: 122 Saugi vakuuminė šlapimo paėmimo sistema
Iekšējais identifikators: 122
Daļa: LOT-0123
Nosaukums: 123 Skrandžio zondai
Iekšējais identifikators: 123
Daļa: LOT-0124
Nosaukums: 124 Skrandžio zondai CH 24
Iekšējais identifikators: 124
Daļa: LOT-0125
Nosaukums: 125 Skrandžio zondai CH 28
Iekšējais identifikators: 125
Daļa: LOT-0126
Nosaukums: 126 Skrandžio zondai CH 30
Iekšējais identifikators: 126
Daļa: LOT-0127
Nosaukums: 127 Blackmore zondas, skirtas stemplės varikozės kompresijai CH16
Iekšējais identifikators: 127
Daļa: LOT-0128
Nosaukums: 128 Zondas enterinei mitybai, nasogastrinis
Iekšējais identifikators: 128
Daļa: LOT-0129
Nosaukums: 129 Zondas enterinei mitybai, nasogastrinis (1)
Iekšējais identifikators: 129
Daļa: LOT-0130
Nosaukums: 130 Enterinio maitinimo sistema ,,B.Braun" maitinimo pompai
Iekšējais identifikators: 130
Daļa: LOT-0131
Nosaukums: 131 Enterinio maitinimo sistema maitinimo pompai ,,Flocare Infinity"
Iekšējais identifikators: 131
Daļa: LOT-0132
Nosaukums: 132 Enterinio maitinimo sistema ,,FLOCARE Infinity“ pompai
Iekšējais identifikators: 132
Daļa: LOT-0133
Nosaukums: 133 Skrandžio zondas su kietu mandrenu
Iekšējais identifikators: 133
Daļa: LOT-0134
Nosaukums: 134 "Enterinio maitinimo sistema ,,Kangaroo“ pompai"
Iekšējais identifikators: 134
Daļa: LOT-0135
Nosaukums: 135 Rinkinys epidurinei nejautrai
Iekšējais identifikators: 135
Daļa: LOT-0136
Nosaukums: 136 Arterinė kaniulė arterijos punkcijai pagal Seldingerio metodiką
Iekšējais identifikators: 136
Daļa: LOT-0137
Nosaukums: 137 Arterinė kaniulė
Iekšējais identifikators: 137
Daļa: LOT-0138
Nosaukums: 138 Rinkinys pleuros punkcijai
Iekšējais identifikators: 138
Daļa: LOT-0139
Nosaukums: 139 Torakalinis kateteris su trokaru
Iekšējais identifikators: 139
Daļa: LOT-0140
Nosaukums: 140 Karotidinis šuntas
Iekšējais identifikators: 140
Daļa: LOT-0141
Nosaukums: 141 Balioniniai kateteriai embolotrombektomijai
Iekšējais identifikators: 141
Daļa: LOT-0142
Nosaukums: 142 Fogarty spiralinis trombektominis kateteris, naudojamas dirbtinėms kraujagyslėms
Iekšējais identifikators: 142
Daļa: LOT-0143
Nosaukums: 143 Gastrostominis rinkinys
Iekšējais identifikators: 143
Daļa: LOT-0144
Nosaukums: 144 Irigacinė sistema
Iekšējais identifikators: 144
Daļa: LOT-0145
Nosaukums: 145 Gimdos endometriumo biopsijos kiuretė, skirta tikslesniam endometro pavyzdžio paėmimui "
Iekšējais identifikators: 145
Daļa: LOT-0146
Nosaukums: 146 Audinių atitraukimo sistema, skirta laparoskopinėms operacijoms.
Iekšējais identifikators: 146
Daļa: LOT-0147
Nosaukums: 147 Vienkartinės priemonės monitoriams
Iekšējais identifikators: 147
Daļa: LOT-0148
Nosaukums: 148 Šeiverio antgaliai artroskopinėms operacijoms
Iekšējais identifikators: 148
Daļa: LOT-0149
Nosaukums: 149 Vienkartinis šeiverio antgalis. Vamzdelio diametras 3,50 mm
Iekšējais identifikators: 149
Daļa: LOT-0150
Nosaukums: 150 Vienkartinis šeiverio antgalis. Vamzdelio diametras 4 mm
Iekšējais identifikators: 150
Daļa: LOT-0151
Nosaukums: 151 Vienkartinis šeiverio antgalis-boras cilindro formos. Vamzdelio diametras 4 mm.
Iekšējais identifikators: 151
Daļa: LOT-0152
Nosaukums: 152 Vienkartinis šeiverio antgalis. Vamzdelio diametras 4,50 mm (1)
Iekšējais identifikators: 152
Daļa: LOT-0153
Nosaukums: 153 Vienkartinis šeiverio antgalis-boras cilindro formos. Vamzdelio diametras 5,50 mm
Iekšējais identifikators: 153
Daļa: LOT-0154
Nosaukums: 154 Vienkartinis šeiverio antgalis. Vamzdelio diametras 5,50 mm
Iekšējais identifikators: 154
Daļa: LOT-0155
Nosaukums: 155 Vienkartinis šeiverio antgalis. Vamzdelio diametras 5 mm
Iekšējais identifikators: 155
Daļa: LOT-0156
Nosaukums: 156 Paciento pasyvus elektrodas
Iekšējais identifikators: 156
Daļa: LOT-0157
Nosaukums: 157 Klizmavimo rinkinys
Iekšējais identifikators: 157
Daļa: LOT-0158
Nosaukums: 158 Indeliai koprologiniams tyrimams
Iekšējais identifikators: 158
Daļa: LOT-0159
Nosaukums: 159 Antibakteriniai filtrai MG Electrics vakuminiam atsiurbėjui SAM-35
Iekšējais identifikators: 159
Daļa: LOT-0160
Nosaukums: 160 Vamzdelio apvalkalas laparoskopinėms operacijoms
Iekšējais identifikators: 160
Daļa: LOT-0161
Nosaukums: 161 Rinkinys atsiurbimui (1)
Iekšējais identifikators: 161
Daļa: LOT-0162
Nosaukums: 162 Siurblio žarna
Iekšējais identifikators: 162
Daļa: LOT-0163
Nosaukums: 163 Siurblio žarna
Iekšējais identifikators: 163
Daļa: LOT-0164
Nosaukums: 164 Siurblio žarna CH25
Iekšējais identifikators: 164
Daļa: LOT-0165
Nosaukums: 165 Siurblio žarna
Iekšējais identifikators: 165
Daļa: LOT-0166
Nosaukums: 166 Rinkinys atsiurbimui
Iekšējais identifikators: 166
Daļa: LOT-0167
Nosaukums: 167 Aktyvaus (vakuumo) drenažo sistema
Iekšējais identifikators: 167
Daļa: LOT-0168
Nosaukums: 168 Aktyvaus (žemo vakuumo) drenažo sistema
Iekšējais identifikators: 168
Daļa: LOT-0169
Nosaukums: 169 Pleuros drenavimo indas suaugusiems (Bobrovo tipo)
Iekšējais identifikators: 169
Daļa: LOT-0170
Nosaukums: 170 Skėtikliai ginekologiniai
Iekšējais identifikators: 170
Daļa: LOT-0171
Nosaukums: 171 Rektaliniai vamzdeliai iš PVC
Iekšējais identifikators: 171
Daļa: LOT-0172
Nosaukums: 172 Maišeliai ir plokštelės ileostomijai (maišeliai ir plokštelės turi būti to paties gamintojo)
Iekšējais identifikators: 172
Daļa: LOT-0173
Nosaukums: 173 Kandikliai spirometrui SP-20
Iekšējais identifikators: 173
Daļa: LOT-0174
Nosaukums: 174 Plastikinis pincetas
Iekšējais identifikators: 174
Daļa: LOT-0175
Nosaukums: 175 Apsauga dantims
Iekšējais identifikators: 175
Daļa: LOT-0176
Nosaukums: 176 Indelis echoskopiniam geliui
Iekšējais identifikators: 176
Daļa: LOT-0177
Nosaukums: 177 Matuojamas lankstus 22mm vamzdelis
Iekšējais identifikators: 177
Daļa: LOT-0178
Nosaukums: 178 Audinių ekstrakcijos maišelis
Iekšējais identifikators: 178
Daļa: LOT-0179
Nosaukums: 179 Audinių ekstrakcijos maišelis
Iekšējais identifikators: 179
Daļa: LOT-0180
Nosaukums: 180 Audinių šalinimo iš pilvo ertmės sistema
Iekšējais identifikators: 180
Daļa: LOT-0181
Nosaukums: 181 Rinkinys centrinių venų kateterių implantavimui (ultragarso aparatui)
Iekšējais identifikators: 181
Daļa: LOT-0182
Nosaukums: 182 Antibakteriniai filtrai vakuuminiams atsiurbėjams
Iekšējais identifikators: 182
Daļa: LOT-0183
Nosaukums: 183 Antibakteriniai filtrai vakuuminiams atsiurbėjams
Iekšējais identifikators: 183
Daļa: LOT-0184
Nosaukums: 184 Vakuuminiai ekstraktoriai
Iekšējais identifikators: 184
Daļa: LOT-0185
Nosaukums: 185 Adatos į butelį su kamšteliu (vaistų skiedimui/paėmimui)
Iekšējais identifikators: 185
Daļa: LOT-0186
Nosaukums: 186 Bakteriniai filtrai vakuuminiam atsiurbėjui „Polivac B4“
Iekšējais identifikators: 186
Daļa: LOT-0187
Nosaukums: 187 Drenažiniai vamzdeliai
Iekšējais identifikators: 187
Daļa: LOT-0188
Nosaukums: 188 Kamštukas antiokliuzinis
Iekšējais identifikators: 188
Daļa: LOT-0189
Nosaukums: 189 Prailginimo linija 2-jų atšakų su antiokliuziniais kamštukais
Iekšējais identifikators: 189
Daļa: LOT-0190
Nosaukums: 190 Spirometro kandiklis
Iekšējais identifikators: 190
Daļa: LOT-0191
Nosaukums: 191 Kvėpavimo kontūrai naujagimiams
Iekšējais identifikators: 191
Daļa: LOT-0192
Nosaukums: 192 Priemonės ventiliacijos aparatui,,SOPHIE“ naujagimiams
Iekšējais identifikators: 192
Daļa: LOT-0193
Nosaukums: 193 ,,Medin Sindi“ kvėpavimo CPAP sistemos priedai naujagimiams
Iekšējais identifikators: 193
Daļa: LOT-0194
Nosaukums: 194 CO2 monitoriaus,,Sen Tec“ priedai naujagimiams
Iekšējais identifikators: 194
Daļa: LOT-0195
Nosaukums: 195 Apsauginis morceliavimo maišas
Iekšējais identifikators: 195
Daļa: LOT-0196
Nosaukums: 196 Uždara atsiurbimo sistema iš endotrachėjinio vamzdelio, skirta ne mažiau kaip 72 val.
Iekšējais identifikators: 196
Daļa: LOT-0197
Nosaukums: 197 Uždara atsiurbimo sistema iš endotrachėjinio vamzdelio, skirta ne mažiau kaip 72 val.
Iekšējais identifikators: 197
Daļa: LOT-0198
Nosaukums: 198 Lankstaus ureteroskopo įvedimo mova
Iekšējais identifikators: 198
Daļa: LOT-0199
Nosaukums: 199 Nitinolinės kilpos -krepšeliai akmenų pašalinimui
Iekšējais identifikators: 199
Daļa: LOT-0200
Nosaukums: 200 Priemonės ligoninėje naudojamai R.WOLF medicininei įrangai
Iekšējais identifikators: 200
Daļa: LOT-0201
Nosaukums: 201 Priemonės ligoninei naudojamai KARL STORZ medicininei įrangai
Iekšējais identifikators: 201
Daļa: LOT-0202
Nosaukums: 202 Drenai Redon
Iekšējais identifikators: 202
Daļa: LOT-0203
Nosaukums: 203 Kandiklis
Iekšējais identifikators: 203
Daļa: LOT-0204
Nosaukums: 204 Kandiklis
Iekšējais identifikators: 204
Daļa: LOT-0205
Nosaukums: 205 Vienkartinai sterilūs anoskopai
Iekšējais identifikators: 205
Daļa: LOT-0206
Nosaukums: 206 Kaukės neinvazinei dirbtinei plaučių ventiliacijai
Iekšējais identifikators: 206
Daļa: LOT-0207
Nosaukums: 207 Švirkštai ir prailginimo linija CT MEDRAD STELLANT injektoriui
Iekšējais identifikators: 207
Daļa: LOT-0208
Nosaukums: 208 Antibakterinis , antivirusinis filtras Microgard II tipo , tinkantis spirometrui Encore 22
Iekšējais identifikators: 208
Daļa: LOT-0209
Nosaukums: 209 Kaniulės ašarų takams plauti
Iekšējais identifikators: 209
Daļa: LOT-0210
Nosaukums: 210 CO2 monitoringo linija
Iekšējais identifikators: 210
Daļa: LOT-0211
Nosaukums: 211 Dirželiai -jutikliai, skirti impedanso tomografijos monitoriui Swisstom BB2
Iekšējais identifikators: 211
Daļa: LOT-0212
Nosaukums: 212 Oro filtras Airvo2 sistemai
Iekšējais identifikators: 212
Daļa: LOT-0213
Nosaukums: 213 Sistema invazinio kraujo spaudimo matavimui ,,Philips Intelivue 70, Dreager monitoriams
Iekšējais identifikators: 213
Daļa: LOT-0214
Nosaukums: 214 Didelės tėkmės deguonies padavimo priemonės sistemai Airvo 2
Iekšējais identifikators: 214
Daļa: LOT-0215
Nosaukums: 215 Didelės tėkmės deguonies padavimo priemonės aparatui BMC H-80A
Iekšējais identifikators: 215
Daļa: LOT-0216
Nosaukums: 216 Vienkartinai bronchoskopai AMBU monitorinei sistemai
Iekšējais identifikators: 216
Daļa: LOT-0217
Nosaukums: 217 Vienkartiniai priedai ,,Bellavista-1000 DPV aparatams
Iekšējais identifikators: 217
Daļa: LOT-0218
Nosaukums: 218 Vienkartiniai antgaliai timpanometrui MA9000530 Maico Easy Tymp
Iekšējais identifikators: 218
Daļa: LOT-0219
Nosaukums: 219 Lankstus endotrachėjinio vamzdelio pravedėjas
Iekšējais identifikators: 219
Daļa: LOT-0220
Nosaukums: 220 Vienkartiniai maišeliai vėmimui
Iekšējais identifikators: 220
Daļa: LOT-0221
Nosaukums: 221 Vienkartiniai lankstūs ureteroskopai
Iekšējais identifikators: 221
Daļa: LOT-0222
Nosaukums: 222 Rinkinys atsiurbimui
Iekšējais identifikators: 222
Daļa: LOT-0223
Nosaukums: 223 Silikoninės kaukės naujagimiams gaivinimui ir deguonies terapijai(dydžiai 0-2)
Iekšējais identifikators: 223
Daļa: LOT-0224
Nosaukums: 224 CO2 monitoringo linija su vienu alkūniniu pajungimu
Iekšējais identifikators: 224
Daļa: LOT-0225
Nosaukums: 225 Vienkartinis plastmasinis laringoskopas skubios pagalbos rinkiniams
Iekšējais identifikators: 225
Daļa: LOT-0226
Nosaukums: 226 Purkštuvo rinkiniai vaistams
Iekšējais identifikators: 226
Daļa: LOT-0227
Nosaukums: 227 Polipų gaudyklė kolonoskopijai
Iekšējais identifikators: 227
Daļa: LOT-0228
Nosaukums: 228 Filtrai endoskopų sistemai EXTERA II CV-165 siurbliui SSU-2
Iekšējais identifikators: 228
Daļa: LOT-0229
Nosaukums: 229 Filtrai veloergometrijos sistemos Cardiosoft KISS elektrodų apsaugai
Iekšējais identifikators: 229
Daļa: LOT-0230
Nosaukums: 230 Vienk. burnos žiodikliai odontologijai( dydžiai-L,S,M)
Iekšējais identifikators: 230
Daļa: LOT-0231
Nosaukums: 231 Intranazalinės tarpinės naujagimiams
Iekšējais identifikators: 231
Daļa: LOT-0232
Nosaukums: 232 Vienkartinė sistema ,skirta žaizdos kraštų apsaugai chirurginių operacijų metu
Iekšējais identifikators: 232
Daļa: LOT-0233
Nosaukums: 233 Prailginimo linijas infuzinei terapijai suaugusiems (tamsios)
Iekšējais identifikators: 233