See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: (2024-ESO-534) Konferencinės kėdės
Apraksts: Konferencinės kėdės
Iekšējais identifikators: 725892
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39100000 Mēbeles
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1