2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: ŠILUMOS TIEKIMO TINKLŲ NUO ŠK 91209/1 IKI ŠK 91304 (TUSKULĖNŲ G., RINKTINĖS G.) VILNIUJE DARBO PROJEKTO PARENGIMO IR REKONSTRUKCIJOS DARBŲ PIRKIMAS
Apraksts: ŠILUMOS TIEKIMO TINKLŲ NUO ŠK 91209/1 IKI ŠK 91304 (TUSKULĖNŲ G., RINKTINĖS G.) VILNIUJE DARBO PROJEKTO PARENGIMO IR REKONSTRUKCIJOS DARBŲ PIRKIMAS
Iepriekšējs paziņojums: 531533-2023
Iekšējais identifikators: 719105
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45232140 Centrālapkures maģistrāļu būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1