2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Krovinių ir prekių informacinės sistemos (KIPIS) techninės priežiūros ir modernizavimo paslaugas
Apraksts: Šio pirkimo objektas yra KIPIS sistemos taikomosios programinės įrangos techninė priežiūra (klaidų šalinimas, naudotojų problemų sprendimas, smulkios programinės įrangos ir duomenų bazės struktūros korekcijos), taip pat modernizavimo darbai (naujų funkcijų kūrimas, veikimo algoritmo pakeitimai, programinio kodo atnaujinimas).
Iekšējais identifikators: 718828
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72212517 IT programmatūras izstrādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000