See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde
Apraksts: Pārtikas produktu piegāde
Iekšējais identifikators: ORS 2024/28
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Papildu klasifikācija (cpv): 03000000 Lauksaimniecības, saimniecības, zivsaimniecības, mežsaimniecības un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Maize un svaigi mīklas izstrādājumi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Piens un piena produkti
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Svaiga gaļa un subprodukti
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Gaļa un gaļas produkti
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Putnu gaļa
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Zivis
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Dažādi saldēti produkti
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Augļi, ogas un dārzeņi (septembris-decembris)
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Augļi, ogas un dārzeņi (maijs-augusts)
Daļa: LOT-0010
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Dzērieni, konservēti produkti
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Deserti
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Bakaleja, olas un citi dažādi iepriekš neminēti produkti