437874-2024 - Konkurss
Lietuva – Ultraskaņas aparāts – AP-1055 Ultragarsinės diagnostinės sistemos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: AP-1055 Ultragarsinės diagnostinės sistemos
Apraksts: Perkamos ultragarsinės diagnostinės sistemos
Iekšējais identifikators: 731733
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33112200 Ultraskaņas aparāts
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 d. – ultragarsinė diagnostinė sistema moterų konsultacijų skyriui
Apraksts: Perkama įranga skirta atlikti akušeriniams, ginekologiniams, pilvo organų, smulkiųjų struktūrų ir krutų tyrimams.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 d. – ultragarsinė diagnostinė sistema chirurgijos skyriui
Apraksts: Perkama įranga skirta atlikti abdominaliniams, smulkių dalių, kraujagyslių, tyrimams.
Iekšējais identifikators: 2