2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ilgo nuotolio akustinė įranga
Apraksts: Ilgo nuotolio akustinė įranga (skelbiama apklausa)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32340000 Mikrofoni un skaļruņi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0