2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Skaitmeninės mokymosi aplinkos (matematikos mokomojo turinio) platformos prieigos paslaugų pirkimo rinkos konsultacija
Apraksts: Planuojamos pirkti skaitmeninės mokymosi aplinkos (matematikos mokomojo turinio) platformos, skirtos „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje dalyvaujančių mokyklų mokiniams ir mokytojams ugdymo procese naudotis elektroninėje erdvėje pateiktu Paslaugų teikėjo sukurtu matematikos mokomuoju turiniu, prieigos paslaugos, atitinkančios sutartyje, įskaitant sutarties 1 priede (techninėje specifikacijoje), nurodytus reikalavimus (toliau – paslaugos). Paslaugos perkamos įgyvendinant projektą „Tūkstantmečio mokyklos II“, projekto Nr. 10-012-P-0001. Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės (EGADP) bei Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Paslaugų teikėjas įsipareigoja ne vėliau kaip per 1 (vieną) mėnesį nuo Užsakovo užsakymo pateikimo dienos suteikti Užsakovui užsakyme nurodytą prisijungimo prie platformos kodų kiekį; užtikrinti nenutrūkstamą paslaugų teikimą nuo prisijungimo kodų pateikimo Užsakovui dienos iki 2024-2025 m. m. pabaigos ir nuo 2025-2026 m. m. pradžios iki 2026 m. balandžio 30 d.; užtikrinti, kad teikiamos paslaugos būtų tinkamos kokybės, atitiktų sutarties 1 priede nurodytus reikalavimus. Maksimalus mokinių, kuriems bus suteikiami prisijungimo kodai, skaičius – 11 550 vnt.
Iekšējais identifikators: 731660
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72320000 Datu bāzu pakalpojumi