437973-2024 - Konkurss
Latvija – Medicīniskās analīzes pakalpojumi – Kolorektālā vēža skrīninga izmeklējumi ar laboratorijas imūnķīmijas metodi ar pielāgojamu diagnostisko robežvērtību (FIT) un loģistikas pakalpojumi
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kolorektālā vēža skrīninga izmeklējumi ar laboratorijas imūnķīmijas metodi ar pielāgojamu diagnostisko robežvērtību (FIT) un loģistikas pakalpojumi
Apraksts: Kolorektālā vēža skrīninga izmeklējumi ar laboratorijas imūnķīmijas metodi ar pielāgojamu diagnostisko robežvērtību (FIT) un loģistikas pakalpojumi
Iekšējais identifikators: VM NVD 2024/14
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85148000 Medicīniskās analīzes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 60100000 Autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000