438008-2024 - Konkurss
Latvija – Semināru organizēšanas pakalpojumi – Pasākumu organizēšanas tehniskais un saturiskais nodrošinājums RTU vajadzībām
Paziņojums par līgumu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pasākumu organizēšanas tehniskais un saturiskais nodrošinājums RTU vajadzībām
Apraksts: Pasākumu organizēšanas tehniskais un saturiskais nodrošinājums RTU vajadzībām
Iekšējais identifikators: RTU 2024/53
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79951000 Semināru organizēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79952000 Pasākumu organizēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001