2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Planšetiniai kompiuteriai (el. dokumentų pasirašymui)
Apraksts: Pirkimo objektas – planšetiniai kompiuteriai (el. dokumentų pasirašymui) su rašikliu, gebančiu užfiksuoti pilną parašo biometrinių duomenų masyvą pagal ISO/IEC 19794-7:2014 arba lygiavertį standartą (toliau – prekės). Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Pirkėjas) ketina įsigyti 493 vnt. planšetinių kompiuterių (el. dokumentų pasirašymui) (toliau – įrenginys, įranga), įskaitant jų konfigūravimą, įdiegimą ir parengimą darbui vykdyti el. dokumentų pasirašymo funkcijas.
Iekšējais identifikators: 731655
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213200 Planšetdators
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 493