438034-2024 - Konkurss
Lietuva – Tīkla iekārtas – Perimetro ugniasienės sprendimo atnaujinimo pirkimas (Nr. 8693)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Perimetro ugniasienės sprendimo atnaujinimo pirkimas (Nr. 8693)
Apraksts: Pirkimo objektas yra perimetro ugniasienės sprendimo atnaujinimo pirkimas. Perkamų prekių nepasiūlyta CPO kataloge.
Iekšējais identifikators: 731454
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32420000 Tīkla iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1