438126-2024 - Konkurss
Latvija – Apsardzes pakalpojumi – Par apsardzes pakalpojumu nodrošināšanu Latvijas Bankai
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Par apsardzes pakalpojumu nodrošināšanu Latvijas Bankai
Apraksts: Par apsardzes pakalpojumu nodrošināšanu Latvijas Bankai
Iekšējais identifikators: LB 2024/45
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79710000 Apsardzes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000