438450-2024 - Rezultāts
Latvija – Ventilācijas un gaisa kondicionēšanas ierīču uzstādīšana – Ventilācijas sistēmas risinājuma izstrāde un būvniecība
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ventilācijas sistēmas risinājuma izstrāde un būvniecība
Apraksts: Ventilācijas sistēmas risinājuma izstrāde un būvniecība -iepirkums atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 9. panta divdesmit pirmās daļas 3. punkta noteikumiem
Iekšējais identifikators: MNP2024/80
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45331200 Ventilācijas un gaisa kondicionēšanas ierīču uzstādīšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0000