439124-2024 - Konkurss
Lietuva – Smago automobiļu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – Specializuotos technikos Schmidt elektronikos ir hidraulikos sitemų detalės ir remonto paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Specializuotos technikos Schmidt elektronikos ir hidraulikos sitemų detalės ir remonto paslaugos
Apraksts: Perkamos specializuotos technikos Schmidt elektronikos ir hidraulikos sistemų detalės ir remonto paslaugos
Iekšējais identifikators: 728332
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 50114000 Smago automobiļu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000