2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vieningos ligoninių išteklių valdymo ir sąnaudų apskaitos informacinės sistemos VLIVAS kūrimo ir diegimo techninės priežiūros paslaugos
Apraksts: Vieningos ligoninių išteklių valdymo ir sąnaudų apskaitos informacinės sistemos VLIVAS kūrimo ir diegimo techninės priežiūros paslaugos
Iekšējais identifikators: 726013
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000