See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖS EFEKTYVUMO RODIKLIŲ SISTEMOS VIEŠASIS PIRKIMAS
Apraksts: LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖS EFEKTYVUMO RODIKLIŲ SISTEMOS VIEŠASIS PIRKIMAS. SKIRTA 324 000,00eUR SU PVM
Iekšējais identifikators: 715570
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72261000 Programmatūras atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000