See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ārtelpas un iekštelpu norāžu un informatīvo zīmju izgatavošana, izvietošana, uzturēšana un demontāža
Apraksts: Ārtelpas un iekštelpu norāžu un informatīvo zīmju izgatavošana, izvietošana, uzturēšana un demontāža
Iekšējais identifikators: RAKUS 2024/50K
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39294100 Informācijas un reklāmas produkti
Papildu klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi, 39133000 Stendi, 44212220 Piloni, stabi un mieti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Esoša un jauna tipa iekštelpas informācijas stendu, norāžu, informatīvo zīmju, plāksnīšu izgatavošana, uzstādīšana un demontāža stacionāru telpās
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Iekštelpu un ārtelpas informatīvo zīmju ar metāla elementiem izgatavošana, uzstādīšana un demontāža
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pagaidu ārtelpas norāžu un informatīvo stendu izgatavošana, uzstādīšana un demontāža stacionāru teritorijās
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Uz grīdas un citām virsmām uzlīmēto uzlīmju noņemšana (tīrīšana) stacionāru telpās
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Grīdas uzlīmju izgatavošana un uzstādīšana stacionāru telpās