2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: VID informācijas sistēmas automātiskai VID MP muitas amatpersonu sadalīšanai pa darba vietām muitas kontroles punktos (DOIS) pilnveidošana, uzturēšana un garantijas nodrošināšana
Apraksts: VID informācijas sistēmas automātiskai VID MP muitas amatpersonu sadalīšanai pa darba vietām muitas kontroles punktos (DOIS) pilnveidošana, uzturēšana un garantijas nodrošināšana
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi