See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Valstybinės reikšmės kelių horizontaliojo ženklinimo būklės nustatymo darbai
Apraksts: Valstybinės reikšmės kelių horizontaliojo ženklinimo būklės nustatymo darbai. Pirkimas skaidomas į 5 dalis
Iekšējais identifikators: 727661
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71335000 Inženiertehniskā izpēte
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1. Klaipėdos ir Telšių apskrityse esančių valstybinės reikšmės kelių horizontaliojo ženklinimo defektavimo darbai
Apraksts: 1 p.o.d. Klaipėdos ir Telšių apskrityse esančių valstybinės reikšmės kelių horizontaliojo ženklinimo defektavimo darbai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2. Panevėžio ir Šiaulių apskrityse esančių valstybinės reikšmės kelių horizontaliojo ženklinimo defektavimo darbai
Apraksts: 2 p.o.d. Panevėžio ir Šiaulių apskrityse esančių valstybinės reikšmės kelių horizontaliojo ženklinimo defektavimo darbai
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3. Kauno ir Alytaus apskrityse esančių valstybinės reikšmės kelių horizontaliojo ženklinimo defektavimo darbai
Apraksts: 3 p.o.d. Kauno ir Alytaus apskrityse esančių valstybinės reikšmės kelių horizontaliojo ženklinimo defektavimo darbai
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4. Vilniaus ir Utenos apskrityse esančių valstybinės reikšmės kelių horizontaliojo ženklinimo defektavimo darbai
Apraksts: 4 p.o.d. Vilniaus ir Utenos apskrityse esančių valstybinės reikšmės kelių horizontaliojo ženklinimo defektavimo darbai
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5. Tauragės ir Marijampolės apskrityse esančių valstybinės reikšmės kelių horizontaliojo ženklinimo defektavimo darbai
Apraksts: 5 p.o.d. Tauragės ir Marijampolės apskrityse esančių valstybinės reikšmės kelių horizontaliojo ženklinimo defektavimo darbai
Iekšējais identifikators: 5