See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Administratorių - prižiūrėtojų elektroninio aptarnavimo centras (KURMIS) vystymo paslaugos (MOB APP + integracijos)
Apraksts: Perkantysis subjektas perka Administratorių - prižiūrėtojų elektroninio aptarnavimo centras (KURMIS) vystymo paslaugas (MOB APP + integracijos)
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72212000 Lietojumprogrammu programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Apraksts: Perkantysis subjektas perkaAdministratorių - prižiūrėtojų elektroninio aptarnavimo centras (KURMIS) vystymo paslaugas (MOB APP + integracijos)
Iekšējais identifikators: 1