Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
Izpildes vieta
Pasta adrese: J. Tumo - Vaižganto g. 89
Pilsēta: Plungė
Pasta indekss: 90143
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Telšių apskritis (LT028)