2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Žaidimo aikštelių elementai Vyžuonos parke
Apraksts: Vaikų žaidimo aikštelės elementų įsigijimas ir sumontavimas Vyžuonos parke
Iekšējais identifikators: 713710
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 43325000 Parku un spēļu laukumu aprīkojums
Papildu klasifikācija (cpv): 45112723 Rotaļu laukumu ainavas veidošana
5. Daļa
Daļa: LOT-0000