446801-2024 - Rezultāts
Lietuva – Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli – Vienkartinės medicinos priemonės
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vienkartinės medicinos priemonės
Apraksts: Vienkartinės medicinos priemonės
Iepriekšējs paziņojums: 160576-2023
Iekšējais identifikators: 728032
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1. Geležtės tinkančios Stryker System 6
Apraksts: Geležtės tinkančios Stryker System 6
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: Pirkėjas numato galimybę įsigyti Prekių sąraše nenurodytų, tačiau su pirkimo objektu susijusių Prekių neviršijant 10 proc. pradinės Sutarties vertės.
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2. Geležtės tinkamos Conmed PRO sistemai
Apraksts: Geležtės tinkamos Conmed PRO sistemai
Iekšējais identifikators: 2
Opciju apraksts: Pirkėjas numato galimybę įsigyti Prekių sąraše nenurodytų, tačiau su pirkimo objektu susijusių Prekių neviršijant 10 proc. pradinės Sutarties vertės
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3. Šeiverių ašmenys tinkami DYONICS sistemai
Apraksts: Šeiverių ašmenys tinkami DYONICS sistemai
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4. Šeiverių ašmenys tinkami Stryker sistemai
Apraksts: Šeiverių ašmenys tinkami Stryker sistemai
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5. Grąžtai nerūdyjančio plieno
Apraksts: Grąžtai nerūdyjančio plieno
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6. Monopoliniai elektrodai
Apraksts: Monopoliniai elektrodai
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7. Bipoliniai pincetai
Apraksts: Bipoliniai pincetai
Iekšējais identifikators: 7