See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: VoIP telefona aparātu iegādi Iekšlietu ministrijas iestāžu vajadzībām uz 3 gadiem
Apraksts: VoIP telefona aparātu iegādi Iekšlietu ministrijas iestāžu vajadzībām uz 3 gadiem
Iekšējais identifikators: IeM IC 2026/6
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Apspriede ar piegādātājiem
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32552100 Telefona aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000