44867-2026 - Konkurss
Lietuva – Īpaša lietojuma transportlīdzekļi – Hidrodinaminio automobilio ir asenizacijos mašinos pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Hidrodinaminio automobilio ir asenizacijos mašinos pirkimas
Apraksts: Hidrodinaminio automobilio 1 vnt. ir asenizacijos mašinos 1 vnt. pirkimas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114000 Īpaša lietojuma transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Hidrodinaminis automobilis
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: žiūrėti pirkimo dokumentus
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Asenizacijos mašinos
Iekšējais identifikators: 2