See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kokybės vadybos sistemos diegimas
Apraksts: Kokybės vadybos sistemos „Nuolatinis tobulinimas švietime“ diegimo Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklose mokymų ir konsultavimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 731067
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72224000 Projektu vadības konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000