449115-2021 - RezultātsLatvija-Rīga: Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Piegādes
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1.
Iepirkuma apjoms
II.1.1.
Nosaukums
Medicīnas iekārtas un ierīces slimnīcas struktūrvienībām
Atsauces numurs: R1S 2021/23-IEP
II.1.2.
Galvenās CPV kods
33000000 Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
II.1.4.
Īss apraksts
II.1.6.
Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: jā
II.2.
Apraksts
II.2.1.
Videokolonoskops - 2 gab. Videogastroskops - 2 gab.
Daļas numurs: 1
II.2.2.
Papildu CPV kods(-i)
II.2.4.
Iepirkuma apraksts
Endoskopu žāvēšanas un uzglabāšanas skapis - 1 gab.
Daļas numurs: 2
Intensīvas pulsējošas gaismas (IPL) terapijas sistēma - 1 gab.
Daļas numurs: 3
CO2 ķirurģiskā lāzersistēma ar frakcionēto uzgali un skaneri - 1 gab.
Daļas numurs: 4
Dūmu atsūcējs - 1 gab.
Daļas numurs: 5
Dermatoskops - 1 gab.
Daļas numurs: 6
Krioterapijas iekārta - 1 gab.
Daļas numurs: 7
Zobārstniecības iekārta - 1 gab.
Daļas numurs: 8
Apeks lokators - 3 gab.
Daļas numurs: 9
Sodas strūklas uzgalis - 3 gab.
Daļas numurs: 10
Kapsulu maisītājs - 4 gab.
Daļas numurs: 11
Automātiska zobārstniecības uzgaļu eļļošanas iekārta - 1 gab.
Daļas numurs: 12
Automātiska zobārstniecības uzgaļu mazgāšanas un eļļošanas iekārta - 1 gab.
Daļas numurs: 13
EKG holtera monitorēšanas sistēma - 1 gab.
Daļas numurs: 14
Gonādu aizsargu komplekts - 1 gab.
Daļas numurs: 15
Aizsargpriekšauts - 1 gab.
Daļas numurs: 16
Proves lēcu komplekts - 1 gab.
Daļas numurs: 17
Proves lēcu komplekts- 1 gab.
Daļas numurs: 18
Elektronisks asinsspiediena mērītājs - 7 gab.
Daļas numurs: 19
Šļirces turētājs aspirācijas biopsijas veikšanai - 1 gab.
Daļas numurs: 20
Apskates lampa - 3 gab.
Daļas numurs: 21
Retraktora komplekts - 1 gab
Daļas numurs: 22
LOR pieres lampa - 2 gab.
Daļas numurs: 23
Pacēlājs baseinam - 1 gab.
Daļas numurs: 24
Fonendoskops- 4 gab.
Daļas numurs: 25
Spirogrāfs ar rezultātu datoranalīzi - 2 gab.
Daļas numurs: 26