See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Par krāvēju pakalpojumu sniegšanu
Apraksts: Krāvēju pakalpojumu sniegšana saskaņā ar iepirkuma nolikuma tehniskajā specifikācijā (nolikuma 1. pielikums) un vispārīgās vienošanās projektā (nolikuma 3. pielikums) ietvertajām prasībām.
Iekšējais identifikators: LB 2023/54
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63110000 Kravu pārkraušanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Inventāra, kura svars ir līdz 150 kg., pārkraušanas pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Inventāra, kura svars ir no 150 kg. līdz 1500 kg., pārkraušanas pakalpojumi