See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: NESPECIALIZUOTAS PAVĖŽĖJIMAS LENGVAISIAIS AUTOMOBILIAIS, KAI PAVĖŽĖJIMAS NEPLANUOJAMAS IŠ ANKSTO (TRANSPORTO PRIEMONĖS KODAS M1)
Apraksts: Greitosios medicinos pagalbos tarnyba, juridinio asmens kodas 235042580, numato įsigyti nespecializuotą pavėžėjimą lengvaisiais automobiliais, kai pavėžėjimas neplanuojamas iš anksto (transporto priemonės kodas M1).
Iekšējais identifikators: 731225
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60170000 Pasažieru transportlīdzekļu ar šoferi noma
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Apraksts: Greitosios medicinos pagalbos tarnyba numato įsigyti nespecializuotą pavėžėjimą lengvaisiais automobiliais, kai pavėžėjimas neplanuojamas iš anksto (transporto priemonės kodas M1).
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 1 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Akmenės r. ASPĮ
Apraksts: Žiūrėti pirkimo dokumentus
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 2 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Alytaus m. ASPĮ (1)
Apraksts: Greitosios medicinos pagalbos tarnyba numato įsigyti nespecializuotą pavėžėjimą lengvaisiais automobiliais, kai pavėžėjimas neplanuojamas iš anksto (transporto priemonės kodas M1)
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 3 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Alytaus r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 4 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Anykščių r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 5 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Birštono ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 6 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Biržų r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 7 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Druskininkų ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 8 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Elektrėnų ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 9 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Ignalinos r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 10 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Jonavos r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 11 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Joniškio r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 12 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Jurbarko r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 13 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Kaišiadorių r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 14 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Kalvarijos ASPĮ
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 15 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Kauno m. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 16 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Kauno r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 17 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Kazlų Rūdos ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: 18 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Kelmės r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: 19 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Kėdainių r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 20 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Klaipėdos m. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 21 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Klaipėdos r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: 22 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Kretingos r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: 23 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Kupiškio r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: 24 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Lazdijų r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: 25 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Marijampolės ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: 26 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Mažeikių r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: 27 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Molėtų r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: 28 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Neringos ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: 29 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Pagėgių ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: 30 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Pakruojo r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: 31 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Palangos m. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: 32 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Panevėžio m. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: 33 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Panevėžio r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: 34 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Pasvalio r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: 35 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Plungės r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: 36 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Prienų r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: 37 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Radviliškio r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 38
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: 38 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Raseinių r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 39
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: 39 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Rietavo ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: 40 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Rokiškio r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 41
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: 41 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Skuodo r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 42
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: 42 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Šakių r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 43
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: 43 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Šalčininkų r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 44
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: 44 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Šiaulių m. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 45
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: 45 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Šiaulių r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 46
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: 46 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Šilalės r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 47
Daļa: LOT-0048
Nosaukums: 47 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Šilutės r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 48
Daļa: LOT-0049
Nosaukums: 48 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Širvintų r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 49
Daļa: LOT-0050
Nosaukums: 49 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Švenčionių r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 50
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: 50 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Tauragės r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 51
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: 51 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Telšių r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 52
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: 52 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Trakų r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 53
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: 53 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Ukmergės r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 54
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: 54 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Utenos r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 55
Daļa: LOT-0056
Nosaukums: 55 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Varėnos r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 56
Daļa: LOT-0057
Nosaukums: 56 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Vilkaviškio r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 57
Daļa: LOT-0058
Nosaukums: 57 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Vilniaus m. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 58
Daļa: LOT-0059
Nosaukums: 58 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Vilniaus r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 59
Daļa: LOT-0060
Nosaukums: 59 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Visagino m. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 60
Daļa: LOT-0061
Nosaukums: 60 pirkimo dalis. Nespecializuotas pavėžėjimas, kai maršruto pradžia yra Zarasų r. ASPĮ (1)
Iekšējais identifikators: 61